Oferta

Naszą ofertę można podzielić na dwa działy:
1. Web developing w której oferujemy:
- Kompleksową usługę wykonania stron internetowych
- Administrację i zarządzanie serwerami, bazami danych
- Pozycjonowanie stron www
- Poprawa i odnawianie istniejących stron internetowych klienta
- Pomoc w zarządzaniu blogami, forami
- Pisanie skryptów wzbogacających funkcjonalność i dynamikę strony
- Instalacje modułów oraz wtyczek do systemów zarządzania treścią CMS
- Prowadzenie forów

2. Usługi programistyczne na które składają się:
- Tworzenie dedykowanych rozwiązań na platformę Windows
- Rozwój aplikacji klienta
- Wsparcie techniczne w realizacji projektów informatycznych
- Analiza problemów w firmie mająca na celu zastosowania rozwiązań dedykowanych zwiększających zysk

Jeżeli w powyższych propozycjach nie widnieje żadna z usług informatycznych, której Państwo poszukują nie znaczy, że danej usługi nie wykonujemy. Prosimy o kontakt telefoniczny, emailowy bądź wypełnienie formularza kontaktowego. Zgłosimy się do Państwa i postaramy się dopasować do Waszych wymagań. Wszystkie informacje kontaktowe wraz z formularzem zdobędą Państwo w zakładce "Kontakt".

liczba stron 1 do 3 do 6 do uzgodnienia N/D
mapka
N/D
formularz kontaktowy
N/D
CMS
N/D
statystyki odwiedzin
N/D
wersje językowe +20% +20% +15%
N/D
Cena 299 zł 399 zł od 699 zł od 999 zł do uzgodnienia
Cena do uzgodnienia

Pakiet XS - dedykowany dla osób/firm chcących zareklamować się w internecie w formie elektronicznej wizytówki. Dzięki ciekawemu designowi, logu firmy, adresu i kontaktu telefonicznemu, jesteście w stanie dotrzeć do nowych, oraz przypomnieć się i odświeżyć wizerunek obecnym kontrahentom.

Pakiet S - przeznaczony dla osób/firm chcących podzielić się większą ilością informacji z przyszłymi i obecnymi klientami. Możemy przedstawić ofertę, formularz kontaktowy, mapkę dojazdu. Wszysko w kilku zgrabnie zaprojektowanych podstronach. Nadaje stronie przejrzystości i pozwala zawrzeć więcej treści.

Pakiet L - preferowane rozwiązanie przez małe i średnie firmy. Dzięki ciekawemu układowi oraz odpowiedniej ilości podstron jesteście Państwo w stanie zawrzeć pełną ofertę waszej działalności, wraz z galeriami, kontaktem, opisem kilku produktów. Pakiet ten zawiera również możliwość zastosowania systemu zarządzania treścią, dzięki któremu możecie Państwo w prosty sposób edytować treść Waszej strony.

Pakiet XXL - maksimum możliwośći w konkurencyjnej cenie. Skierowany do osób/firm chcących mieć pełną władzę nad wyświetlaną treścią. Dzięki zastosowaniu systemu zarządzania treścią, edytujemy naszą ofertę, galerię i inne elementy strony, podobnie jak w Wordzie, facebook-u, naszej-klasie. Mechanizm bardzo prosty, dający pełnię rozwoju o możliwościach portalowych. Pakiet zawiera RSS-y, newslettery, ankiety, formularze, galerie, możliwość komentowania przez użytkowników.

Każdy pakiet ma możliwość posiadania wersji językowych.

Pakiet Serwis - Jest to bardzo zróżnicowany pakiet. Granice jego wyznaczacie Państwo. Jeżeli potrzebujecie drobnych bądź dużych poprawek własnej strony, odnowianie istniejących stron internetowych, pomoc w konfiguracji, dodanie nowej funkcjonalnosci strony to prosimy o kontakt. Postaramy się Państwu pomóc jak najszybciej.

Za nasze usługi wystawiamy fakturę VAT.