O firmie

Kuty Soft jest młodą lecz posiadającą duży potencjał na rynku informatycznym firmą. Doświadczenie zdobyte w jednych z największych firm informatycznych w kraju pozwala naszym pracownikom sprostać rosnącym wymaganiom klientów. Ciągle doszkalamy kadrę, aby w jak najlepszy i najkorzystniejszy dla Państwa sposób wykonać nasze usługi.
Działamy głównie na terenie województwa śląskiego i świętokrzyskiego, ale dzięki ogólnodostępnej sieci jaką jest internet jesteśmy w stanie dotrzec do każdej firmy, osoby na całym świecie.

Firma powstała w celu zaspokojenia Państwa potrzeb. Główną misją Kuty Soft jest pomoc Państwu w zaistnieniu w internecie i zaprezentowaniu się w nim w jak najlepszym świetle.
Oferujemy Państwu:
- tworzenie wizytówek internetowych,
- niewielkich stron prezenujących Państwa firmę,
- dużych rozbudowanych serwisów internetowych opartych na preferowanych przez Państwach systemach CMS.
Pomagamy również naszą wiedzą i doświadczeniem w instalacjach, modyfikacjach oraz usprawnianiu forów, blogów.

Kuty Soft nie ogranicza się jedynie do web-owych rozwiązań informatycznych. Tworzymy również aplikacje dedykowane usprawniające prace w firmie.
Uważamy, że komputery powstały w celu zastąpienia człowieka w żmudnych i ciągle powtarzających się procesach, skócając czas przygotowania produktów, usług. Dzięki zastosowaniu dedykowanego rozwiązania w postaci programu odciązamy naszych pracowników w pewnych czynnościach którymi zajmuje się komputer. Czas zaoszczędzony daje naszemu pracownikowi możliwość wykonywania innych czynności, których bez użycia dedykowanego programu nie byłby w stanie wykonać ze względu na czas. Zwiększamy wtedy efektywność pracy, a co za tym idzie zmniejszamy koszty firmowe.
Kuty Soft wykonuje programy oparte o sprawdzone jak i najnowsze technologie, integrując bazy danych wraz z aplikacjami pod Windows i Linux. Wykonujemy aplikacje przygotowane według projektu Państwa firmy, bądź prowadząc kompleksową usługę analizy problemu opartą na spostrzeżeniach Państwa pracowników, warunków pracy, specyfiki działalności firmy, dostępności technologicznych i innych czynników warunkujących każdą firmę. Gromadzimy dane w Państwa firmie, analizujemy je i proponujemy rozwiązania, które usprawnią najważniejsze czynniki pomagające zwiększyć zyski.

Pomagamy również w usprawnieniu pracy na kilku programach np. do rozliczeń faktur FK, magazynonych, CRM integrując je naszymi rozwiązaniami.

Naszym celem jest służyć Państu pomocą w każdym aspekcie związanym z technologiami informatycznymi. Każde nasze rozwiązanie jest monitorowane przez nas w celu jak najsprawniejszego przyjęcia przez Państwa naszych technologii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.